OSIEDLE TYMIANKOWA to nowa inwestycja kameralnych, nowoczesnych domów dwurodzinnych, mieszczących się w jednej z południowych dzielnic Katowic –  Kostuchnie.

Południowe dzielnice miasta stanowią od kilku lat najmodniejsze tereny mieszkalne. Bogata infrastruktura: liczne szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki sportu i rekreacji oraz duże powierzchnie terenów zielonych sprawiają, że to miejsce można uznać za optymalne na zakup własnych czterech kątów.

Zaprojektowane budynki zostały harmonijnie wkomponowane w otoczenie i odpowiednio zorientowane w stosunku do stron świata. Składają się z kilku  wygodnych pomieszczeń o łącznej powierzchni około 170 metrów kwadratowych. Dom będzie oddawany nowym właścicielom w tzw. stanie deweloperskim. Stan deweloperski realizujemy wedle uznania przyszłego właściciela, pozwala to na indywidualną aranżację wnętrza.

Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej – solidne fundamenty, ściany nośne i działowe wykonane zostaną z bloczków ceramicznych, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną z 25 letnią gwarancją Przemyślany projekt i dobre materiały pozwolą przez wiele lat bezproblemowo użytkować wykonany przez nas obiekt. Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych i zamieszkałych domów mieszkalnych na terenie Kostuchny i okolic.